Zespół

Zespół

Jamróg Pracownia Fryzur to miejsce stworzone z pasji. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, który bezsprzecznie jest naszą największą inspiracją. Propagujemy fryzjerstwo oparte na technicznych umiejętnościach, precyzji i doświadczeniu. Poprzez uczestnictwo w rozmaitych krajowych i zagranicznych szkoleniach staramy się podążać za trendami i wyjść naprzeciw oczekiwaniom stałych i przyszłych Klientów. Decydując się na naszą ofertę masz gwarancję profesjonalizmu i jakości.

 

Wybierz jednego z naszych stylistów i przekonaj się sam.

Daniel - właściciel "Jamróg" Pracowni Fryzur, Colour Ambasador marki Davines. Uczestnik wielu szkoleń w kraju i za granicą. Autor sesji zdjęciowych do miesięczników Wysokie Obcasy i Harper's Bazaar. Współtworzył zespół pracujący przy Szczecińskim Fashion EXPO oraz przy pokazach Gosi Baczyńskiej i Mariusza Przybylskiego. Prywatnie spełniony tato Hanny i Henryka.

 

Iwona - związana z Pracownią od samego jej początku. Nie boi się eksperymentować z fryzurami. Jej pasją są podróże. Uwielbia czytać książki.

 

Karolina Karolina - młoda, pozytywna osoba. Pełna pasji i ambicji. We fryzjerstwie lubi połączenie klasyki i nowoczesności. Interesuje się zdrowym stylem życia i modą. W wolnym czasie słucha muzyki house i czyta książki, najlepiej kryminały.

 

Konrad - w swojej pracy przykłada dużą wagę by uzyskać odpowiedni kolor. Sercem bliżej koloryzacji blond. Specjalizuje się również w strzyżeniach damskich i męskich. W wolnych chwilach czas spełnia z przyjaciółmi.

 

Paulina - obsługa recepcji.